31.07.2012 14:38

OK finanční plán společnosti Broker Consulting

Finanční plán je nejmodernější a klienty nejvíce preferovanou službou. Na základě podrobné analýzy vaší situace získáte návod, jak si splnit své strategické finanční cíle s pomocí efektivních finančních produktů, které jsou na trhu k dispozici. Finanční plán je vytvářen jedinečným software "OK Finanční plán". Zohledníme váš vztah k riziku i již sjednané produkty a řešení vám přizpůsobíme na míru.

Výhody služby OK Finanční plán:

  • Služba je bezplatná.
  • Výběr pro vás opravdu výhodných produktů. Každý OK Finanční plán je unikátní a sestavený na míru každému klientovi zvlášť. Dosažení pro vás výhodného řešení zajišťuje výběr z několika stovek produktů poskytovaných 65 společnostmi, se kterými společnost Broker Consulting spolupracuje.
  • Bezpečnost uložených prostředků. Služba OK Finanční plán zahrnuje pouze silné finanční instituce s vysokým ratingem, které vykazují vysokou kvalitu produktů a profesionální přístup ke klientům.
  • Trvalá péče a dlouhodobý servis. U služby OK Finanční plán je samozřejmostí i pravidelný bezplatný finanční servis, který vám umožňuje včas reagovat na změny ve vaší finanční situaci i situaci na finančních trzích. Máte se vždy na koho obrátit.

        Více se dozvíte zde.

        Společnost T-MONT s.r.o. se stala partnerem Broker Consulting.

 

—————

Zpět